Neden Bir Su Pınarı Kullanmalısınız?

Buzdolabını açtığınızda dışı buğulanmış pet su şişeleri görmek istemiyorsanız, içtiğiniz suyun sıcaklığını kontrol edebilmek ve hem hijyenik, hem de pratik bir şekilde su içmek istiyorsanız, bir su pınarı kullanmanın zamanı gelmiş demektir. Sanılanın aksine, su pınarları ofislere özgü cihazlar değiller. Evde de rahatlıkla kullanılabiliyorlar, aynı benim yaptığım gibi. Plastik bir pompaya basarak su doldurmaktan sıkıldıysanız ve o plastik pompaların kanserojen maddeler içerdiğini biliyorsanız, sizin de su sebili kullanmanız gerekiyor. Pratik, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli: Suyunuz tüm bu özellikleri taşımalı.

Ne yazık ki, piyasadaki su sebillerinin çoğunun üretim kalitesi son derece düşük. Çoğu, maliyeti düşürmek için plastik hazneler ve bölmeler kullanıyor. Bu tarz su sebillerinden uzak durun, zira damacana sulara kıyasla hiçbir faydaları bulunmuyor. Hatta daha sağlıksız oldukları bile söylenebilir, zira plastik bölmeler kısa süre içinde kireç tutup suyun lezzetini değiştiriyor. Yeni su sebili mevzuatına uygun, paslanmaz çelikten imal edilmiş hazne ve bölmelere sahip sebiller tercih etmelisiniz: Uğur Soğutma tarafından üretilen USP 20 D, tüm bu özellikleri taşıyor. 

                                                        
Tek avantajı bu değil elbette, USP 20 D üç musluğa sahip. Bu durum zannettiğinizden daha önemli, zira sıcak ve soğuk su musluklarına ek olarak normal su musluğu bulundurması, hava sıcaklığı uygunsa suyu doğal sıcaklığında içmenizi sağlıyor. Sıcak/soğuk musluklarla oynayarak ideal su sıcaklığını yakalamaya çalışan (ve başaramayan) herkes, bu özelliği takdir edecektir. Soğuk su bölmesi saatte 5 litre, sıcak su bölmesi ise saatte 2 litre su kapasitesine sahip, yani en kalabalık ailelerin (veya ofislerin) bile ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Suyu 5 dereceye kadar soğutabilen, 85 dereceye kadar da ısıtabilen USP 20 D, tüm standart damacanalar ile uyumlu. Alt kısmında da kapalı bir muhafaza alanı bulunuyor: Benim yaptığım gibi, yedek damacanayı burada depolayabilirsiniz. Yaklaşık bir aydan beri kullandığım USP 20 D, tüm beklentilerini karşıladı ve uygun bir fiyata son derece kaliteli bir su sebili sahibi olmamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim bu modeli https://satis.ugur.com.tr/item/usp-20-d/100017 adresinden peşin fiyatına 12 taksitle satın alabilirsiniz. 

                                             

Bir boomads advertorial içeriğidir.

1 Aralık 2015 Salı

KALYON TIRNAK VE TIRNAK ETi BAKIM YAGI


Merhaba Aralık! Merhaba kış severler :)
Havalar artık soğudu, cilt bakımımıza özen gösterdiğimiz gibi tırnaklarımıza da özen göstermemiz şart oldu. Kat kat soyulan ve cansızlaşan, güçsüzleşerek kırılan tırnaklarımıza her gün bir dakikamızı ayırabilirsek onlar da sağlıklı ve güzel görünebilirler.
Ben, bir süredir bir kaç kişiden methini duyduğum Pastel'in bakım yağının peşindeydim ama ne yaptım ne ettiysem bulamadım :) Top coat (son kat) olarak kullandığım ve memnun kaldığım Kalyon markasının bir de tırnak ve tırnak eti bakım yağına şans vermek istedim. Yaklaşık bir haftadır her gün tırnaklarıma fırça ile sürdükten sonra tırnak etlerine ve tırnaklara masaj yaparak yediriyorum. Keşke değişimi fotoğraflamak aklıma gelseydi ama şöyle söyleyebilirim ki; tırnaklarım da soyulmaktan yana eser kalmadı. İlginçtir ki sık oje sürmekten dolayı oluşan hafif sarartı bile yok oldu.
İçeriğinde E vitamini, jojoba, badem, lemon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri mevcut. İçeriği sayesinde tırnak ve tırnak etlerini korumayı, nemlendirmeyi ve yenileyerek her zaman canlı kalmalarını sağlamayı vadediyor. Bıraktığı mis gibi kokusuda cabası. Ben işe yarayan bir ürün olmasını çok sevdim. İndirimsiz fiyatı 7.90 TL idi fakat indirim zamanı Gratis veya Watsons'lardan çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Kısaca kış aylarında cildimiz gibi  tırnaklarımızın da neme ihtiyaç duyduğunu unutmamamız lazım. Sizin tırnaklarınıza dair benimki gibi endişeleriniz varsa Kalyon'un tırnak ve tırnak eti bakım yağına bir şans verin derim.
Aralık ayı, seneye gerçekleştirmeyi planladığınız başlangıçlara hazırlanarak, verimli geçirebileceğiniz bir ay olsun.
Sevgiyle kalın,
EK

Aşağıdaki linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olmayı unutmayın:1 yorum :

  1. Tırnak etleri için iyi olabilir bu ürünü de denemek lazım

    YanıtlaSil