Neden Bir Su Pınarı Kullanmalısınız?

Buzdolabını açtığınızda dışı buğulanmış pet su şişeleri görmek istemiyorsanız, içtiğiniz suyun sıcaklığını kontrol edebilmek ve hem hijyenik, hem de pratik bir şekilde su içmek istiyorsanız, bir su pınarı kullanmanın zamanı gelmiş demektir. Sanılanın aksine, su pınarları ofislere özgü cihazlar değiller. Evde de rahatlıkla kullanılabiliyorlar, aynı benim yaptığım gibi. Plastik bir pompaya basarak su doldurmaktan sıkıldıysanız ve o plastik pompaların kanserojen maddeler içerdiğini biliyorsanız, sizin de su sebili kullanmanız gerekiyor. Pratik, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli: Suyunuz tüm bu özellikleri taşımalı.

Ne yazık ki, piyasadaki su sebillerinin çoğunun üretim kalitesi son derece düşük. Çoğu, maliyeti düşürmek için plastik hazneler ve bölmeler kullanıyor. Bu tarz su sebillerinden uzak durun, zira damacana sulara kıyasla hiçbir faydaları bulunmuyor. Hatta daha sağlıksız oldukları bile söylenebilir, zira plastik bölmeler kısa süre içinde kireç tutup suyun lezzetini değiştiriyor. Yeni su sebili mevzuatına uygun, paslanmaz çelikten imal edilmiş hazne ve bölmelere sahip sebiller tercih etmelisiniz: Uğur Soğutma tarafından üretilen USP 20 D, tüm bu özellikleri taşıyor. 

                                                        
Tek avantajı bu değil elbette, USP 20 D üç musluğa sahip. Bu durum zannettiğinizden daha önemli, zira sıcak ve soğuk su musluklarına ek olarak normal su musluğu bulundurması, hava sıcaklığı uygunsa suyu doğal sıcaklığında içmenizi sağlıyor. Sıcak/soğuk musluklarla oynayarak ideal su sıcaklığını yakalamaya çalışan (ve başaramayan) herkes, bu özelliği takdir edecektir. Soğuk su bölmesi saatte 5 litre, sıcak su bölmesi ise saatte 2 litre su kapasitesine sahip, yani en kalabalık ailelerin (veya ofislerin) bile ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Suyu 5 dereceye kadar soğutabilen, 85 dereceye kadar da ısıtabilen USP 20 D, tüm standart damacanalar ile uyumlu. Alt kısmında da kapalı bir muhafaza alanı bulunuyor: Benim yaptığım gibi, yedek damacanayı burada depolayabilirsiniz. Yaklaşık bir aydan beri kullandığım USP 20 D, tüm beklentilerini karşıladı ve uygun bir fiyata son derece kaliteli bir su sebili sahibi olmamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim bu modeli https://satis.ugur.com.tr/item/usp-20-d/100017 adresinden peşin fiyatına 12 taksitle satın alabilirsiniz. 

                                             

Bir boomads advertorial içeriğidir.

16 Kasım 2015 Pazartesi

RIMMEL LONDON - LOVE GLITTERS PIRILTILI OJE


Tam manasıyla "Yeni Yıl" ruhunun ortasındayım :)
Yılın en umutlu, en mutlu mevsimi, en güzel son iki ayıdır benim için <3
Bu zamanlarda heyecanla yeni yeni süsler arar, heyecanla çam ağacımı süsler, çocuk gibi hediyeler alarak ağacın altına dizer,  31 Aralığı iple çekerim. Evde her yerden bir pırıltı sallanır, küçük küçük çanlar çalar, yeni yıl şarkıları hiç bıkmadan usanmadan listelenerek dinlenir de dinlenir :) Tüm bunları herhangi bir din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin sadece mutlu olmak, dolayısıyla mutlu etmek için yaparım. 
Bu sene Kasım ortası itibariyle minik minik hazırlıklara başladım. İlk pırıltılı, ışıl ışıl paylaşımım ise Rimmel London'ın yeni çıkarttığı ojelerinden, "top coat" yani son kat olarak uygulanan ışıltılı ojesi olsun istedim :) Ben içerisinde sarı ve rose altın pırıltıları olanı aldım. Kırmızılı, mavili çeşitli renkleri mevcut. Siz de bu zamanlarda ışıltıyı seviyorsanız veya yeni yıl gecesi için minik parıltılar arıyorsanız, bu ojelere bir şans vererek Watsons mağazalarına bir göz atın derim. 
Son kat olarak sürülen bu tarz ojeler hem verdiği parlaklıkla göze hitap ediyor hem de ojenizin dayanıklılığını arttırarak tırnaklarınızda uzun süre kalmasını sağlıyor.

031 Mistletoe Mischief (Yaramaz ökseotu:))

2016'ya yaklaşırken her şeyin isteklerimiz doğrultusunda, kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini diliyorum, tüm ışıltılar, yenilikler bizimle ve sevdiklerimizle olsun.
Bir de Nat King Cole' den en sevdiğim yeni yıl şarkısını armağan ediyorum hepinize: 


Sevgiler,
EK

Aşağıdaki linke tıklayarak Gmail hesabınız ile bloğuma üye olmayı unutmayın:

Follow my blog with Bloglovin

3 yorum :

  1. fotoğraf görsellerin öyle güzel ki gösterdiğin ürün kötü bile olsa aldırır :)))

    http://beyazbegonvil.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil